Opublikowano

Rozpierdala mnie ten człowiek…

Rozpierdala mnie ten człowiek xD
Koleś 20 kilka lat, dodaje filmiki ile to on nie zarabia. Ostatnio dodał filmik, na którym nawija, że pracował 15min w ciągu jednego dnia i tak wygląda jego dzień. Po czym pokazuje ile siana wydał na reklamy (ponad 200tys. zł), a zaraz dodaje, że odbiera nowego Mercedesa z salonu. Następnie dodaje filmik, że kupił apartament w WWA, a to wszystko…dzięki E-commerce. Gość ma 3 firmy: Tenezito, Labress i Alite, są to sklepy internetowe. To te firmy przynoszą mu mega zyski, mają wiele lajków na FB, a jedyny problem jest taki… że te 3 firmy są od końca 2018r. zawieszone a to wszystko to ściema xD
Wszystkie witryny sklepów są zrobione pod jedno kopyto. Myślę, że lajki pochodzą gdzieś z Bangladeszu…dziwne, że sklep, który ma prawie 200k lajków ma po 20 lajków pod postem.

Ostatnio zaczął usuwać wszystkie negatywne komentarze pod swoimi postami, a ludzie zczaili, że to wałek. Fotka gdzie stoi oparty o Meśka pod salonem Mercedesa, a ludzie zaczęli mu pisać komentarze typu „czy właściciel tego auta wie o tym zdjęciu?”
Ciekawi mnie jak dużo ludzi nabiera się na filmiki tego idioty i płaci mu za to hajs. Gość wymyślił sobie biznes na jakichś kursach dla przegrywów, którzy myślą, że typ zdradzi im swój tajny sekret na mega biznes, a tak na prawdę to zwykły golas.

P.S. jeszcze niedawno był raperem o ksywie Bedozet… a dziś już jest milionerem xD
#biznes #pieniadze #gownowpis #januszebiznesu #afera